• ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET SERTTAŞ

  Altınyayla

  Anap gençlik koları başkanlığı,ve İlçe yönetim kurulu.2001 Ak parti kurucu ilce başkanı.3,dönem İlçe başkanlığı, ve İlçe yönetim kurulu üyesi.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FATİH SELİMOĞLU

  Karamanlı

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA UYSAL

  Çavdır

  BURDUR İLİ ÇAVDIR İLÇESİNDE 1959 YILINDA DOĞDUM.İLK VE ORTA OKULU ÇAVDIRDA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİNİ AĞRI DOĞUBEYAZITTA YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.SERBEST TİCERET VE NAKLİYECİLİK YAPARKEN 2004 YILI YEREL SEÇİMLERİNDE AK PARTİDEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANDIM.ÇAVDIR HALKINA HİZMETİ BİR BORÇ BİLEREK BUGÜNE KADAR ÇALIŞMALARIMA DEVAM ETTİM.BUGÜNDE TEKRAR ADAY ADAYI OLARAK GÖREVE TALİP OLDUĞUMU BİLDİRİYORUM.HALKA HİZMETİN HAKKA HİZMET OLDUĞU ANLAYIŞIYLA HALKIMIZIN ÖNÜNE ÇIKMAYA HAZIRIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RAMAZAN CANURAL

  Gölhisar

  İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ;DOĞUM YERİM OLAN BURDUR'UN GÖLHİSAR İLÇESİNDE YAPTIKTAN SONRA 1981 YILINDA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. RİZE-İKİZDERE'DE İKİ YILLIK ZORUNLU HİZMETİMİ TAMAMLADIM.ZORUNLU HİZMET SONRASI ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İHTİSASIMI;İSTANBUL KADIN-DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE YAPTIM. 1988'DE VAN ASKER HASTANESİNDE YEDEK SUBAY OLARAK ASKERLİK HİZMETİMİ YAPTIM. 1989-1996 YILLARI ARASINDA SAMSUN-ÇARŞAMBA DEVLET HASTANESİNE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI OLARAK ÇALIŞTIM. ÖZGEÇMİŞİMİN DEVAMINI EKTE SUNUYORUM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RECEP AYDIN

  Çeltikçi