• ×

  İl Başkanı

  VOLKAN MENGİ

  1983 BURDUR DOĞUMLU. ILK, ORTA VE LISE TAHSİLİNİ BURDUR'DA TAMAMLADI. 2005 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK&ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNİ, 2009 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ BİTİRDİ. ASKERLİĞİNİ YAPTI. MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ YAPMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM KOCA

  Burdur doğumluyum, SDÜ Ziraat Fakültesi mezunuyum, evliyim. Burdur Otomotiv ve Sebze Meyve ticareti ile uğraşmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ OSMAN GÖL

  2007 yılından bu yana Aile şirketimiz olan işletmeyi yönetmekteyim. Askon Burdur Yönetim Kurulu Üyesiyim. Çeşitli STKlarda görev aldım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYDIN GÜLCÜ

  Aslen Antalyalı olup, Evli iki çocuk babasıyım. Burdur da müteahhitlik yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAHRİ ŞİMŞEK

  Bahri Şimşek 05 06 1973 burdur doğumluyum ilk orta ve liseyi burdurda okudum şuan esnaflik yapmaktayım evli 2 çocuk babasıyım burdurda yaşamaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BELKIS CAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DUYGU BURCU GÖNÜLAÇAR

  1988 Antalya doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Burdur Gazi ilkoğretim okulunda yaptım. Liseyi Burdur Cumhuriyet Anadolu Lisesinde okudum. Lisans eğitimimi, Ankara İhsan Doğramaci Bilkent Universitesi’nde İşletme bölümünde tamamladim. Pazarlama alanındaki Yüksek lisansımı İngiltere’de Brunel University London’da yaptım. Şu an eğitimime doktora programıyla Yönetim ve Organizasyon alaninda Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde devam etmekteyim. Aynı zamanda Burdur Doyum Makarna Fabrikası’nda İhracat Sorumlusu olarak çalışmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAZİLET UNAT

  Öğrenimimi Burdur da tamamladım. Laborant ve Veteriner Sağlık mezunuyum. Evli ve üç çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLSÜM ÖNER

  1976 Burdur / Bucak doğumluyum. Sosyoloji Bölümü lisans mezunuyum. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. AK Parti Burdur İl ve İlçe Başkanlıklarında görevler aldım. Ev Hanımı olarak Burdur da yaşamaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜNER ARSLAN

  28 Nisan 1964 Burdur / Çeltek Köyü doğumluyum. Öğrenimimi Burdur da tamamladıktan sonra Esnaf olarak çalışmaya başladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. İl Teşkilatında çeşitli görevler aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN ALTAY

  1 NİSAN 1969 BURDUR DOĞUMLUYUM. TAHSİLİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA BURDURDA AŞÇILIK YAPMAYA BAŞLADIM DAHA SONRA KENDİ RESTORAN İŞ YERİMİ AÇARAK ESNAFLIK YAPMAYA BAŞLADIM. 2009 YILINDAN BU YANA PARTİMİZDE AKTİF GÖREV ALMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE AKYAR

  1969 Burdur doğumluyum,İmam Hatip Lisesi mezunuyum, evli 2 kız çocuğu annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN BÜYÜKKELEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN KUBUZ

  21 Mart 1970 Burdur doğumluyum. Öğrenimimi Burdur Endüstri meslek lisesinden sonra Erzincan Meslek Yüksek Okulunda tamamladım ve Burdur da Elektrik Teknikeri olarak çalışmaya başladım. Halen Elektrik Malzemesi satışı ile ilgili esnaflık yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN OKAN

  19.06.1973 tarihinde Burdur’da doğdum. Evliyim 1 erkek 2 kız 3 çocuk babasıyım. İlkokul ortaokul ve 1990 yılında Burdur Ticaret Lisesinden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi İktisat Ön lisans mezunuyum. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. 1999 yılında Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik sınavlarını kazanarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak 01.01.2000 yılından itibaren Serbest olarak çalışmaya başladım. Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetimi sürdürmekteyim. 2006-2013 yılları arasında Burdur SMMMO oda disiplin kurulu üyeliği görevinde bulundum. Halen Burdur SMMMO Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu üyeliği görevini yürütmekteyim. Refah partisi ve fazilet partisinde gönüllü olarak faaliyetlere katıldım. 2009 yılından bu tarafa Burdur Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 2014 yılından itibaren İdari ve Mali İşler Başkanı olarak İl başkan yardımcılığı görevi yaptım, halen İl Siyasi Hukuki İşler Başkanlığını sürdürmekteyim. Halen Burdur Belediye Meclis üyesi olarak görev yapmaktayım. Askon Anadolu Aslanları ve İş adamları Derneğinde Başkan yardımcılığı (Muhasip Üye) görevini sürdürmekteyim. Ayrıca çeşitli vakıf ve derneklerde yöneticilik ve muhasip üyeliği yaptım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM MORALIOĞLU

  23 NİSAN 1981 İZMİR / KONAK DOĞUMLUYUM. ÖNLİSAN EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA BURDUR DA ESNAFLIK YAPMAYA BAŞLADIM VE ŞUAN CAFETERYA İŞLETMESİ SAHİBİYİM. EVLİYİM VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAYA ÇELİK

  BURDUR 1966 DOĞUMLUYUM.EĞİTİMİMİ BURDURDA TAMAMLADIM.14 YIL ÖZEL BİR ŞİRKETTE MUHASEBECİLİK YAPTIM.1990-92 YILLARI ARASI KÖY KOP BİRLİK BAŞKANI YAPTIM.6 YIL 6 NOLU TARIMSAL KALKINMA KOOP BAŞKANLIĞI BAŞKANLIĞI YAPTIM.1996 YILINDAN BU YANA KANTİN VE LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  LEVENT BAŞAR

  6 Kasım 1978 Burdur doğumluyum. Lisan eğitimi tamamladıktan sonra aile şirketimizde çalışmaya başladım, halen Tarımsal ürünler Toptancılığı yapmaktayım. Parti teşkilatımızda çeşitli görevlerde yer aldım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ÇAVDAR

  1976 Burdur doğumluyum. İlkokulu Burdur Şirinevler ilkokulun da , orta ve liseyi İmam Hatip Okulunda Burdur da tamamladım. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 1998 yılında mezun oldum. Avukatlık stajımı Burdur da yaptım. 01.12.1999 tarihinde Avukatlık ruhsatımı aldım. Bir müddet Sigortalı Avukat olarak çalıştım. Askerlik için avukatlığa ara verdim. Askerlik dönüşü 2001 yılında büromu açtım. Burdur Merkez de ki bürom da serbest Avukat olarak çalışmaktayım. Baromuzun çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Av. Mehmet ÇAVDAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÖZBOYACI

  1983 BURUR DOĞUMLUYUM. ILK ORTA VE LISE TAHSILIMI BURDURDA TAMAMLADIM.2001 YILINDA ANADOLU ÖĞRETMEN LISESINDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA MARMARA ÜNV.I.I.B.F IŞLETME BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM.OKULU TAMALADIKTAN SONRA ASKERLIĞIMI YAPTIM.ŞUAN S.D.Ü DE MUHASEBE FINAS ANABILIM DALINDA YÜKSEK LISANS YAPMAKTAYIM.AYNI ZAMANDA ATA MESLEĞI OLAN KUYUMCULUK IŞIMIN YANIDA YENI UFUK HAYVNACILIK A.Ş DE YÖN.KUR.BAŞLKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECATİ AKHAN

  1954 Burdur doğumluyum, orta tahsilimi tamamladıktan sonra Burdur da esnaflık yapmaya başladım. 2001 yılından bu yana AK Parti Burdur Teşkilatında çeşitli görevlerde yer aldım. Halen İl başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Esnafım evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ONGUN

  15.04.1963 YILINDA YARIŞLI KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU KÖYÜMDE, İLKÖĞRETIM VE LISEYI BURDUR İMAM HATIP LISESINDE BITIRDIM. 1984 1989 DA İSTANBUL ÜNV.VETERINER FAKÜLTESINI BITIRDIM. 1989 2000 YILLARINDA BURDUR MERKEZ VE İLÇELERINDE SERBEST VETERINER HEKIM OLARAK HIZMET ETTIM. 2000 2009 ARASINDA DA VETERINER HEKIM HE.DE İNŞAAT MÜTAHITLIĞI YAPIYORUM. EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖNDER ÇELİKER

  15 Ağustos 1978 Burdur doğumluyum. Lise tahsilimi Burdur da tamamladıktan sonra Beyaz eşya bayisi olarak esnaflık yapmaya başladım.2006 yılından bu yana Burdur Teşkilatımızda çeşitli görevlerde bulundum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN ERDEM

  16 Eylül 1991 Denizli doğumluyum. Hukuk Fakültesi mezunuyum. Burdur da Avukatlık yapmaktayım. Ak Parti Burdur İl Teşkilatında çeşitli görevler ve İl Başkan Yardımcılığı görevleri yaptım. Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIZA ADNAN UYSAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TEVFİK ŞENER

  23 MART 1971 Burdur a bağlı Erikli Köyü doğumluyum. Öğrenimimi Burdur da tamamladım. Burdur da çeşitli işletmelerde görev ve işletmeci olarak çalıştım. Şimdi Bur-Süt Ana bayi işletmecisi olarak Esnaflık yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TURAN YURDUŞEN

  3 Ocak 1958 Isparta / Yalvaç doğumluyum. Öğrenimimi Isparta da tamamladım. Ziraat Bankasından emekliyim, 2009 yılından bu yana AK Parti Burdur teşkilatında görev aldım. Askon Üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VELİ KAYA

  3 OCAK 1966 Burdura bağlı Büyükyaka Köyü doğumluyum. Lise öğrenimimi Burdur da tamamladıktan sonra Toptancılık ve Ticaret işleri ile uğraşmaya başladım. Burdur Teşkilatımızda görevlerde bulundum. Evliyim ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YALÇIN DANE

  7 HAZİRAN 1973 Burdur doğumluyum. Lise öğrenimimi tamamladıktan sonra Burdur Küçük Sanayi Sitesinde Oto Yedek Parça Ticareti ile ilgili işyeri sahibiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. 2006 yılından bu yana AK Parti Burdur Teşkilatımızda çeşitli görevlerde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN ARAS

  30 Nisan 1966 Burdur doğumluyum. Ev Hanımıyım, Evli ve 2 çocuk annesiyim. 2007 yılından bu yana İl Kadın Kollarında Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Teşkilatımızın uygun gördüğü görevlerde yer aldım.