• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  HÜSEYİN OKAN

  19.06.1973 tarihinde Burdur’da doğdum. Evliyim 1 erkek 2 kız 3 çocuk babasıyım. İlkokul ortaokul ve 1990 yılında Burdur Ticaret Lisesinden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi İktisat Ön lisans mezunuyum. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. 1999 yılında Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik sınavlarını kazanarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak 01.01.2000 yılından itibaren Serbest olarak çalışmaya başladım. Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetimi sürdürmekteyim. 2006-2013 yılları arasında Burdur SMMMO oda disiplin kurulu üyeliği görevinde bulundum. Halen Burdur SMMMO Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu üyeliği görevini yürütmekteyim. Refah partisi ve fazilet partisinde gönüllü olarak faaliyetlere katıldım. 2009 yılından bu tarafa Burdur Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 2014 yılından itibaren İdari ve Mali İşler Başkanı olarak İl başkan yardımcılığı görevi yaptım, halen İl Siyasi Hukuki İşler Başkanlığını sürdürmekteyim. Halen Burdur Belediye Meclis üyesi olarak görev yapmaktayım. Askon Anadolu Aslanları ve İş adamları Derneğinde Başkan yardımcılığı (Muhasip Üye) görevini sürdürmekteyim. Ayrıca çeşitli vakıf ve derneklerde yöneticilik ve muhasip üyeliği yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MEHMET ÇAVDAR

  1976 Burdur doğumluyum. İlkokulu Burdur Şirinevler ilkokulun da , orta ve liseyi İmam Hatip Okulunda Burdur da tamamladım. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 1998 yılında mezun oldum. Avukatlık stajımı Burdur da yaptım. 01.12.1999 tarihinde Avukatlık ruhsatımı aldım. Bir müddet Sigortalı Avukat olarak çalıştım. Askerlik için avukatlığa ara verdim. Askerlik dönüşü 2001 yılında büromu açtım. Burdur Merkez de ki bürom da serbest Avukat olarak çalışmaktayım. Baromuzun çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Av. Mehmet ÇAVDAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  BAHRİ ŞİMŞEK

  Bahri Şimşek 05 06 1973 burdur doğumluyum ilk orta ve liseyi burdurda okudum şuan esnaflik yapmaktayım evli 2 çocuk babasıyım burdurda yaşamaktayım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  GÜLSÜM ÖNER

  1976 Burdur / Bucak doğumluyum. Sosyoloji Bölümü lisans mezunuyum. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. AK Parti Burdur İl ve İlçe Başkanlıklarında görevler aldım. Ev Hanımı olarak Burdur da yaşamaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  NECATİ AKHAN

  1954 Burdur doğumluyum, orta tahsilimi tamamladıktan sonra Burdur da esnaflık yapmaya başladım. 2001 yılından bu yana AK Parti Burdur Teşkilatında çeşitli görevlerde yer aldım. Halen İl başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Esnafım evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  TURAN YURDUŞEN

  3 Ocak 1958 Isparta / Yalvaç doğumluyum. Öğrenimimi Isparta da tamamladım. Ziraat Bankasından emekliyim, 2009 yılından bu yana AK Parti Burdur teşkilatında görev aldım. Askon Üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ÖMER ONGUN

  15.04.1963 YILINDA YARIŞLI KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU KÖYÜMDE, İLKÖĞRETIM VE LISEYI BURDUR İMAM HATIP LISESINDE BITIRDIM. 1984 1989 DA İSTANBUL ÜNV.VETERINER FAKÜLTESINI BITIRDIM. 1989 2000 YILLARINDA BURDUR MERKEZ VE İLÇELERINDE SERBEST VETERINER HEKIM OLARAK HIZMET ETTIM. 2000 2009 ARASINDA DA VETERINER HEKIM HE.DE İNŞAAT MÜTAHITLIĞI YAPIYORUM. EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  KAYA ÇELİK

  BURDUR 1966 DOĞUMLUYUM.EĞİTİMİMİ BURDURDA TAMAMLADIM.14 YIL ÖZEL BİR ŞİRKETTE MUHASEBECİLİK YAPTIM.1990-92 YILLARI ARASI KÖY KOP BİRLİK BAŞKANI YAPTIM.6 YIL 6 NOLU TARIMSAL KALKINMA KOOP BAŞKANLIĞI BAŞKANLIĞI YAPTIM.1996 YILINDAN BU YANA KANTİN VE LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  GÜNER ARSLAN

  28 Nisan 1964 Burdur / Çeltek Köyü doğumluyum. Öğrenimimi Burdur da tamamladıktan sonra Esnaf olarak çalışmaya başladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. İl Teşkilatında çeşitli görevler aldım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MUSTAFA ÖZBOYACI

  1983 BURUR DOĞUMLUYUM. ILK ORTA VE LISE TAHSILIMI BURDURDA TAMAMLADIM.2001 YILINDA ANADOLU ÖĞRETMEN LISESINDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA MARMARA ÜNV.I.I.B.F IŞLETME BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM.OKULU TAMALADIKTAN SONRA ASKERLIĞIMI YAPTIM.ŞUAN S.D.Ü DE MUHASEBE FINAS ANABILIM DALINDA YÜKSEK LISANS YAPMAKTAYIM.AYNI ZAMANDA ATA MESLEĞI OLAN KUYUMCULUK IŞIMIN YANIDA YENI UFUK HAYVNACILIK A.Ş DE YÖN.KUR.BAŞLKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ÖNDER ÇELİKER

  15 Ağustos 1978 Burdur doğumluyum. Lise tahsilimi Burdur da tamamladıktan sonra Beyaz eşya bayisi olarak esnaflık yapmaya başladım.2006 yılından bu yana Burdur Teşkilatımızda çeşitli görevlerde bulundum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.