• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET DENİZ

  Yeşilova

  Burdur Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum.Evli ve 3 çocuk babasıyım, 20 yıldır Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET SİPAHİ

  Altınyayla

  İmam Hatip ortaokulu mezunu, evli ve 3 çocuk babasıyım. Esnaflık yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN KANURAL

  Gölhisar

  04/06/1974 YILINDA ALMANYADA DOGDUM.BURDUR İLİ GÖLHİSAR MERKEZ İLKÖGRETİM OKULUNDA TAHSİL HAYATIMA BAŞLADIM.İMAM HATİP LİSESİNDE ORTA VE LİSE ÖGRENİMİMİ TAMAMLADIM.ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MYO MUHASEBE BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. VATANİ GÖREVİMİ HAVACI MUHABERE ASKERİ OLARAK KÜTAHYA İZMİR VE ANKARADA TAMAMLADIM.ASKERLİK DÖNÜŞÜ TİCARET HAYATINA ATILDIM.MOBİLYA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARETİ SEKTÖRÜNDE HAYATIMA DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE 2 COCUK BABASIYIM. SİYASİ HAYATIMA 2002 YILI MART AYINDA AK PARTİ YE ÜYE OLARAK AKTİF BİR ŞEKİLDE CALIŞMAYA BAŞLADIM.3 AY GENCLİK KOLLARI BAŞKANLIGININ KURULMASI AŞAMASINDA BAŞKANLIK YAPTIM. 2014 YILINA KADAR PARTİMİZİN CEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDIM.2014 YILINDA İLCE YÖÖNETİMİNDE VE YÜRÜTMEDE GÖREV ALDIM.GENEL MERKEZİMİZİN TAKDİRİ İLE DARBEDEN 2 GÜN ÖNCE 13 TEMMUZDA YÖNETİMİMİ ONAYLATARAK İLÇE BAŞKANLIGI GÖREVİNİ DEVRALDIM VE HALA GÖEREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CENGİZ AŞKIN

  Çeltikçi

  30.11.1966 Tarihinde Burdur da doğdu. İlkokul öğrenimini Çeltikçi de okudu. Daha sonra orta öğretimini Antalya İmamhatip Lisesinde tamamladı. Lise öğrenimini Antalya Ticaret Lisesinde tamamladı. Askerliğini Ankara Harp okulunda yaptıktan sonra 10 yıl hayvancılık yaptı. Daha sonra esnaflığa başladı. Esnaf odası yönetimde yer aldıktan sonra Esnaf odası Çeltikçi İlçe başkanı oldu. Burdur Esnaf odaları birliğinde denetim kurulu üyeliği yaptı, halen Çeltikçi Esnaf Odası Başkanlığı devam etmektedir. 2014 te Çeltikçi Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı seçildi. Bu görev halen devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMİN ÇOBAN

  Çavdır

  Burdur İmam Hatip okulu mezunuyum. 1974 - 2005 Yılları arasında İmam Hatiplik görevi yaptım. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÖKSEL AKÇA

  Ağlasun

  Lİse öğrenimimi BUcak Anadolu Lisesinde tamamladım,Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Mühendislik Bürosu işletiyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ARICAN

  Tefenni

  1955 Burdur Tefenni ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi önlisans Mezunu. 25 Yıl Öğretmenlık yaptı. Aktif olarak öğrenci temsilcilikleri Dernek Başkanlıkları Öğretmen temsilcilikleri ve İL Genel Meclis üyeliklerinde bulundu. 2014 yılından Beri Ak Parti Tefenni İlçe Başlanlığı görevindedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL YILMAZ

  Kemer

  Kemer Lisesi mezunuyum, 2000 - 2011 TSK da çalıştım, emekli olduktan sonra Kemer ilçesinde ikamet etmekteyim. Küçük baş Hayvancılıkla uğraşıyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT AKBIYIK

  Merkez

  Murat Akbıyık 01.02.1977 Burdur merkez doğumluyum. İlkokulu İstiklal ilkokulunda, ortaokul ve lise yi Burdur Ticaret meslek lisesinde tamamladım. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sosyal bilimler meslek yüksek okulu önlisans mezunuyum. Şu anda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi son sınıfta öğrenim görmekteyim. 1993 yılında Mali müşavirlik bürosunda çalışmaya başladım. 2004 yılında kendi Mali Müşavirlik büromu açtım ve şu anda faaliyetime devam etmekteyim.Burdur Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Etik komisyonunda 2015-2016 yıllarında Komisyon üyeliği görevlerinde bulundum.Burdur Özboyacı İlköğretim Okulunda 2015-2016 yılları arasında Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği,Burdur Cumhuriyet Anadolu Lisesi Okulunda 2017 yılında Okul Aile Birliği Başkanı olarak görev yapmaya başladım ve halen aktif olarak görevim devam etmektedir. 2011 yılında ilk siyasi tecrübem AK PARTİ BURDUR MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ olarak başlamıştır. Merkez İlçe Teşkilatımızın ; Yerel yönetimler başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevlerinde bulundum. Genel merkezimiz tarafından 29.06.2016 tarihinde atama kararı ile Ak Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildim. 10.12.2017 tarihinde yapılan Merkez İlçe Başkanlığı Kongresinde yeniden Merkez İlçe Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Evli 1 kız, 1 erkek çocuk babasıyım .

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMÜR KARAKAYA

  Karamanlı

  Lİse öğrenimimi Karamanlıda tamamladım. Halen baba mesleğim olan Nakliyecilik ve Ticaret İşlerime devam etmekteyim.